The Power Of Talent

Jobs

Talent Sourcer

Talent Sourcers

Poszukiwani w Łodzi dla naszego klienta - jednej z największych i najnowocześniejszych firm technologicznych na świecie.

Zadania:

  •         Współpraca z wewnętrznymi rekruterami i kierownikami działów, w celu zapewnienia idealnego dopasowania kandydatów
  •         Tworzenie i egzekucja strategii soucerskich
  •         Research rynku nowych technologii
  •         Pozostawanie w ciągłym kontakcie z Tech-społecznościami  w celu wyłowienia najlepszych talentów

Wymagania:

  •         Doświadczenie w tworzeniu strategii rekrutacyjnych wykorzystując wsparcie firmy
  •         Umiejętność swobodnego resarchu w sieci, pod kątem procesów rekrutacyjnych
  •         Doświadczenie w korzystaniu z baz danych i Booleana
  •         Umiejętność porządkowania pracy przy przeprowadzaniu wielu projektów jednocześnie
  •         Umiejętność pracy w zespole w dużej, międzynarodowej firmie
  •         Doświadczenie w branży IT

Oferujemy:

  •         Szybkie procesy rekrutacyjne - bez czekania tydzień na feedback od Managera
  •         Otwartość na wszelkie pomysły i sugestie - wiesz, jak coś zrobić lepiej? Tak to zrobimy
  •         Dynamiczną, startupową atmosferę z wielomiliardowym zapleczem
  •         Możliwość częściowej pracy zdalnej