The Power Of Talent

Jobs

International Recruitment Consultant

Szczegóły

Lokalizacja: Warszawa
Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • Udział w projektach rekrutacyjnych z branży IT w wybranym regionie Europy Zachodniej (Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Wielka Brytania)
  • Bieżący kontakt i współpraca z zespołami Harvey Nash z Europy Zachodniej
  • Poszukiwanie kandydatów w bazie, jak również direct search / head-hunting zgodnie z opisem danego stanowiska i instrukcjami
  • Prowadzenie rozmów rekrutacyjnych z kandydatami, rekomendowanie wybranych kandydatów do międzynarodowych projektów
  • Tworzenie dokumentów projektowych i raportów głównie w języku angielskim
  • Budowanie bazy kandydatów oraz rozwijanie relacji z międzynarodowym środowiskiem biznesowym

Wymagania

  • Studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Wysokie umiejętności analityczne i interpersonalne
  • Chęć rozwoju i poznania specyfiki branży rekrutacyjnej & konsultingowej

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • Poznanie wysokich standardów pracy w ramach realizowanych projektów
  • Szansę na długofalowe zaangażowanie i dynamiczną ścieżkę kariery
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole w Warszawie, jak również w dedykowanym zespole w Europie Zachodniej
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach
  • Możliwość wyjazdów za granicę w ramach szkoleń i cyklicznych spotkań korporacyjnych
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon, dostęp do globalnych & lokalnych systemów i baz danych, etc.)
  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę, systemy premiowe, pakiet prywatnej opieki medycznej